Компанія Дизайн-Бутік вітає Вас!

Ми допоможемо Вам у виборі та придбанні  камінних топок, печей, буржуйок, барбекю, саун, електрокамінів та біокамінів - продукції, на ринку якої ми є лідерами в Полтавскому регіоні!

Наша компанія створена у 2006 році спеціалістом з будівництва печей та димарів. ЇЇ засновник - Дудченко Віктор Султанович - працює в цьому напрямку з 1970 року. За часів Радянського Союзу він був єдиним спеціалістом 6 розряду на три області: Харківську, Полтавську та Сумську. Та рано чи пізно все змінюється: великі виробництва, на яких він виконував якісно свою роботу, почали закриватися або переобладнуватися за сучасними стандартами. Хоча самі будівельні печі та димарі працюють справно й на сьогодні та є майже пам'ятками міст. Проте будівництво печей, камінів та димарів почало користуватися попитом в приватній сфері: в будинках, квартирах і офісах.

Наша компанія є родинною справою, кожен учасник якої намагається не знижувати високий рівень якості, заданий засновником нашої компанії. З 2012 року ми працюємо в камінному бізнесі вже за новими європейськими стандартами.

На сьогодні ми є єдиним офіційним представником і постачальником в Полтавську область таких торгових марок камінів как:                DovreKFDSparthermBrunnerJotulRomotopKratkiKAWETABXA.CaminettiPiazettaInvictaKobokHeinSaber, Dimplex, ScamolHarviaSAWOKastorEOS та багатьох інших в Україні.

Наші переваги:

1. При виборі товару наші менеджери допоможуть Вам обрати оптимальний товар, не плутаючись в асортименті. При цьому будуть враховані усі найголовніші побажання клієнта: найкрасивіший дизайн + необхідні функції для споживача + ціна.

2. Безкоштовна доставка на об'єкт (по місту).

3. Немає ризиків при отриманні товару, битого скла чи тріснутої чугунини, або іншого неякісного товару. Або товару, який Вам неправильно запропонували по телефону, що часто трапляється при купівлі в інтернеті.

4. Знижка на монтажні роботи на придбаний у нас товар.

5. Досвідчені монтажники надійно встановлять будь-який камін. Їх якісна робота та безпечна експлуатація товару будуть радувати Вас щодня. Наша компанія забезпечує гарантійне обслуговування будь-якого виробу.

6. Виконання гарантійних умов виробника товару.

7. Можливість докупити усі комплектуючі та витратні материали.

Маємо надію, що Ваші побажання як клієнта легко перевтіляться в життя і наш товар приноситиме Вашій родині і Вашому дому затишок, тепло, здоров'я та комфорт!!!